Hakkımızda

1979 yılında Christian Lutz tarafından Basel yakınlarındaki Therwil'de kurulmus olup,şu anda 70 çalışanı ile hizmet vermektedir.

Permamed kendine ait bitkisel içerikli ilaçları geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmaktadır. Geçmiş 35 yıl boyunca,İsviçre dermatoloji pazarına kendi başarılarıyla iyi bir giriş yapmıştır. Deri hastalıklarının tedavisi için yenilikçi bir ilaç karakteri geliştirmektedir. Dermatoloji klinikleri ile sıkı bir işbirliği içinde olup ürünlerin üretimi ve geliştirilmesi için kendi laboratuvarlarında çalışmalar yapmaktadır. 

Permamed bir kaç yıldan beri spesifik tıbbi Knowhow'unu (yapım sırrı) kozmetik alanı için de kullanmaktadır. Temelde diğer kozmetik hatlarından ayrılan,yüksek kaliteli ve bilimsel temele dayanan Lubex Anti-Age bu sayede ortaya çıkmıştır. 

Yüksek saflığa sahip etken maddeler,tıbbi kalite standartları ve bilimsel olarak kanıtlanmış etkinliği Lubex Anti-Age'i diğer kozmetik ürün hatlarının üzerinde bir yere taşımaktadır. 

Dermatolojik yetkinlik daha dayanıklı ve daha güzel bir cilt sağlar. Anti-aging etkilerin daha ileriye götürülmesini sağlar. Bu yüzden içerisinde dermatolojik araştırma kaynaklı,yüksek dozda aktif içerikler kombinasyonu içerir. Bunların yanı sıra Lubex'in özel olarak tasarlanmış havasız dağıtıcıları ile yüksek kaliteli şişeleri,ışığa ve oksijene karşı ürünleri korur ve böylelikle formülasyonlar koruyucu maddeye ihtiyaç duymaz.

Test

Form Gönderimi

Tamam

Copyright © INTERPHARM İLAÇ SAN. TİC. LTD. ŞTİ 2024. | Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Teknobay.